Mobitel pretplata $15, Neograničeni pozivi Australija, Hrvatska i 35 drugih držav

Mobitel pretplata $15, Neograničeni pozivi Australija, Hrvatska i 35 drugih država, uz to još I najbolji Telstrin network

BELONG_MOBILE

Mislim da bi ova ponuda mogla mnoge Hrvate u Australiji zanimati pa evo ukratko.

Bio sam s Optus $65 plan i imao 300 minuta mjesečno besplatne pozive za inozemstvo 35 država, ali sad su isključili Hrvatsku iz te liste pa mi taj plan više ne odgovara. Tražio sam novi plan ali da ima i Hrvatsku uključenu u pozive. Pošto sam našao nešto bolje nego sto sam očekivao odlučio sam da tu informaciju podijelim s vama.

Plan je samo $10 mjesecno za neograničene pozive u Australiji i $5 mjesečno doda neograničene pozive za 36 drugih država uključujući I Hrvatsku. Mreža je Telstrina i jako je brza.

Data sa Optusom tri put sporija.

Najzanimljivije s ovim planom je da možete ga promijeniti kad god želite ili čak i otkazati bez ikakovih posljedica. Sve se kontrolira preko aplikacije na mobitelu a plaćanje je kreditnom karticom ili sa PayPal.

Planovi imaju Data od 1-15GB ali I tu postoji fleksibilnost.
Date se skuplja i neistječe, ako imate naprimjer jedan mijesec 15Gb to vam se prenosi na sve preostalo vrijeme dok god koristite tu kompaniju. Data možete čak I podijeliti bilo kome na istom networku.

Ako se data I potroši oni samo smanje brzinu, može se kupiti dodatna 2Gb za $10 ili taj mjesec koristiti veći plan.

Početne kartice za mobitel se mogu kupiti u Coles, Australia Post i Seven Eleven ukljucuju plaćeni iznos u pretplatu. Možete i naručiti s njihove stranice da vam pošalju karticu besplatno.
Jako je jednostavno prenijeti svoj stari telefonski broj.

Ako se odlučite za ovaj plan kad se budete registrirali dodajte ovaj broj kao kupon i dobiti ćete

$20 popust.

IAFWRR14S

Predstavite prijatelja Belong mobile i oboje ćete dobiti bonus od $ 20 nakon što se vaš prijatelj pridruži. Možete unijeti do 10 prijatelja - to je do 200 dolara kredita koje možete iskoristiti za isplatu fakture!

Uostalom kliknite na link za vise informacija na Engleskom.

https://www.belong.com.au/mobile/plans