Dan s boćarima u klubu Hrvatske Zajednice Brisbana

Dan s boćarima u klubu Hrvatske Zajednice Brisbana

Kao što znamo svijet je zbog korone stao pa tako i mnoga druženja. Danas su se naši boćari ponovno sastali i namirivali što su propustili proteklih par mjeseci. Saznao sam da su svi poslije korone dobro, odmahnu rukom i kažu dok je rakije ne boje se. Iako ih pokoja čašica opusti šale se i smiju ali kad se kugle bacaju nije vrijeme za šalu. Smisle strategiju, za trenutak se zagledaju u tu bijelu lopticu, oči im se zasjaju, visoki stupanj koncentracije pa tek onda se odluče na bacanje. Oba igrališta su koristili a kugle su se kotrljale kao po autocesti, doduše neke su i letjele.


Iako je trenutni rezultat pokazivao da plavi uvjerljivo vode izgledalo je kao da to nikoga puno ne brine. Svi se samo smiju i provaljuju pa sam zaključio mora da svi nose kaiše da ne bi popucali od smijeha.

Našao je se tu i naš “guru” Marijan Petričević sa svojim životnim savjetima za dobro zdravlje i sreću u životu.

Vrijeme ovdje brzo prolazi pa je stigao i ručak a i da se malo odmori.

I sam sam imao sreće pa sam okusio janjetinu s ražnja koju su pripremili za ručak. Mogu vam reći da je bila najukusnija janjetina koju sam na ovom kontinentu do sad ikad i probao.

U razgovoru sam čuo i zanimljivih ideja kako sve napraviti još bolje kao što se uskoro i očekuje ali o tom potom.

thanks my issue has been fixed.

thanks for the awesome information.