Covid 19 vakcina je drugačija od drugih

Od svih cjepiva koja sam uzeo u životu, poput vakcina protiv tetanusa, ospica, zaušnjaka, dječje paralize, meningitisa, tuberkuloze, itd … Nikada nisam čuo toliko laži i prijevara zbog cjepiva koje kaže da moram nositi masku i održavati socijalnu distancu čak i kad sam potpuno cijepljen, te da bih se i dalje mogao zaraziti ili širiti virus čak i nakon potpunog cijepljenja.

Nisam se morao testirati dok sam bio potpuno zdrav bez ikakvih simptoma. Ustanove nas nikada nisu stimulirale da uzmemo cjepivo kako bismo pobijedili nagradu za godišnji odmor, novčanu nagradu, ulaznice za nogomet ili zaradili bodove za česte letače. Nikada se nisam morao brinuti o srčanim problemima, neurološkim poremećajima, krvnim ugrušcima i tko zna čim još sve do ove vakcine!

Nisam morao brinuti ni o iznenadnom umiranju. Nikada mi nije prijetila upotreba SILE od državne vlade, Poslodavaca, Policije i Vojske za cjepivo kakvo se to vidi ovdje u Australiji a i drugim državama. Prijatelji ili rodbina nikada me nisu osuđivali ako to nisam prihvatio.

Nikada nisam bio diskriminiran zbog putovanja ili drugih redovnih usluga do te mjere da nisam mogao kupovati ili prodavati bez potvrde vakcinacije. Za cjepiva koja sam gore naveo nikada mi nisu rekli da sam loša osoba što ih nisam primio ili što sam ih primio. Nikada nisam vidio cjepivo koje je ugrožavalo odnos između članova moje obitelji i/ili bliskih prijatelja do te mjere da je uništilo moje odnose s njima. Nikada nisam vidio cjepivo da se koristi za političku korist. Nikada nisam vidio cjepivo koje treba 24/7 reklamiranje i promociju u masovnim medijima na svakom čovjeku poznatom mediju.
Zatim dolazi do miješanja i usklađivanja različitih marki cjepiva i rečeno im je da je to u redu učiniti jedan dan, a zatim sljedeći dan da se to ne čini. Nikada nisam vidio da cjepivo ugrožava nečije izdržavanje, kao i da mu zabranjuje pravo na rad. Nikada nisam vidio cjepivo koje dopušta da pristanak djeteta od 12 godina poništi pristanak roditelja (to je strašno).

Konačno, nakon svih gore navedenih cjepiva (uboda, injekcija) koje sam gore naveo, nikada nisam vidio cjepivo poput ovog koje diskriminira, dijeli i osuđuje društvo. Toliko se informacija cenzurira, briše i uklanja s interneta i glavnih medija! Toliko je liječnika, zdravstvenih djelatnika, policije i znanstvenika cenzurirano i zabranjeno je govoriti i postavljati legitimna pitanja kada ono što je dopušteno ili nedopušteno nema smisla! Posebno kada se radi o glavnim medijima. Nikad nisam znao za cjepivo koje je učinilo da sve farmaceutske tvrtke koje ga proizvode izuzmu od odgovornosti ako ubiju sve do te mjere da to ne pokriva nikakvo životno osiguranje! Ljudi moji izgleda da je ovo jedno jako moćno cjepivo da radi sve gore navedene stvari koje sam spomenuo i koje običnom čovjeku ne koriste, a ipak … NE radi osnovno koje bi trebalo činiti, a to je…?
Sprečiti da ne obolim od virusa i da ga ne širim.